Yana Belyaeva

Yana Belyaeva

Дизайнером бренду є Яна Бєляєва, випускниця Київського Університету Технологій та Дизайну. Родом з міста Миколаєва, де після закінчення навчання і почала свою роботу, створюючи і показуючи свої колекції на локальному рівні. Прищеплена з дитинства любов до всього, що пов'язане з виробництвом/створенням одягу, стала засадничою причиною вибору майбутньої професії.

Yana Belyaeva як бренд народився в голові у рудокосої дівчинки і втілює в собі віддушину, тиху гавань для кожної жінки, яка втомилася від насичених буднів, цінує свій час, комфорт і хоче залишатися по-справжньому жаданою і неперевершеною.

Це свіжий і позитивний підхід до повсякденних речей, в якому вдалося здружити між собою оригінальність, комфорт і практичність в усіх їхніх проявах. Лінія одягу наповнена мінімалістичними формами. Немає меж досконалості, немає меж часу, вік і статус не мають значення, жінка завжди повинна залишатися жінкою, впевненою у собі, самодостатньою, з твердою життєвою позицією, але в той же час ніжною й поступливою, яка хоче любити і бути коханою, творити, пізнавати і надихатися новими емоціями.

yanabelyaeva.com | Facebook | Instagram

Україна
Київ:
вул.Велика Васильківська 21, офіс 401

Gallary48
ул.Антоновича 48

Одеса:
Sentendo L8
ул.Екатеріненская 25

Миколаїв:
Happy Look
вул.Московська 53

Львів:
one one
ул.Дудаева 19

Рівне:
Ridni store
ТЦ. "Покровський"

Казахстан:

м. Алмати
Esentai mall "Pink label"
ТЦ "ЦУМ", "Pink label"