Yuliya Polishchuk

Yuliya Polishchuk

Юлія Поліщук – дизайнер з українським корінням, який живе і працює в Лондоні. Вона створює вишукані, елегантні, виважені до дрібниць образи для молодих, особливих та неповторних жінок. Юлія здобула якісну професійну освіту в найпрестижніших університетах Лондона та набула цінного досвіду, працюючи у фешн-індустрії Великої Британії. У 2012 році дизайнерка заснувала перший бренд модного одягу MissU, який можна зарахувати до нового покоління брендів-трендсеттерів. На сьогодні бренд MissU уже завоював першість серед брендів, які уособлюють новітню моду для жінок. «Дуже часто жінки приховують власне справжнє «Я» й не наважуються відкрити його світові. Я ж намагаюся створити речі, які б розкивали їхню сутність та елегантність», – пояснює дизайнер.

Керуючись цим гаслом, у березні 2012 року Юлія Поліщук презентувала нову лінію вишуканого вечірнього вбрання під власним ім’ям. Нова лінія дизайнера була схвально сприйнята фешн-критиками та аудиторією. Жінка від Юлії Поліщук вишукана та елегантна; її тендітне серце можуть розгледіти лише справжні знавці краси. З березня 2012 року Юлія є резидентом Ukrainian Fashion Week. Сьогодні у творчому портфоліо дизайнера два різні за концептом модні бренди. Бренд MissU був створений спеціально для молодих жінок, грайливих та розсудливих, безтурботливих та серйозних, але водночас жіночних та романтичних. В доповнення до першого, бренд Yuliya Polishchuk створює колекції для успішних жінок, упевнених у собі, для жінок, чий неповторний шарм і стиль підкреслюється ексклюзивним елегантним вечірнім вбранням.

З дитинства Юлія Поліщук цікавиться історією та світом моди, тому вона активно підтримує освітні та студентські програми у сфері фешн-індустрії, а також регулярно читає лекції в університетах Лондона та Києва. Нещодавно дизайнерка заснувала унікальний арт-проект Fashion Move On, який проводиться у партнерстві з Ukrainian Fashion Week. Цей проект було створено, аби стимулювати колаборацію між дизайнерами, фільм-мейкерами та сучасними митцями, а саме: проект презентує короткометражні фільми, які стали результатом подібних колаборацій. Уже двічі проект презентував журналістам та глядачам яскраві відеороботи у межах Ukrainian Fashion Week.

missu.uk.com

yuliyapolishchuk.com