міжнародний освітній проект

міжнародний освітній проект

Fashion DNA – спільна програма Ukrainian Fashion Week та Британської Ради в Україні в галузі моди, яка була заснована у 2015 році. Програма втілюється спільно з London Fashion Week, British Fashion Council та London College of Fashion. 

Мета програми – відкривати, підтримувати та відзначати молодих талановитих fashion-дизайнерів, сприяючи тому, щоб вони налагоджували міжнародні зв’язки та набували професійного досвіду.

Програма Fashion DNA включає такі етапи:

Премія «Відкриття року» за підтримки Британської Ради в рамках Best Fashion Awards (вересень 2015). Нова нагорода в рамках щорічної церемонії Best Fashion Awards (організатор – Ukrainian Fashion Week), що відзначає найкращого молодого дизайнера року. Переможниця – Яна Червінська – в лютому 2016 року взяла участь у спеціальній програмі з бізнес-розвитку від London Fashion Week та відвідала покази та інші заходи в рамках тижня моди у Лондоні.  

37-й сезон Ukrainian Fashion Week: майстер-клас Fashion DNA (жовтень 2015). Дизайнери, що потрапили до шорт-листа номінації «Відкриття року», відвідали майстер-клас з брендинґу від Foxall Studio – Лондонської аґенції з розвитку модних брендів. Роботи учасників майстер-класу ввійшли до спеціальної збірки накладом 2500 копій і стали основою інсталяції під час UFW. У листопаді експозиція переїхала на одну із культурних локацій у Києві та була доступна широкій аудиторії.

Крім цього, два учасники майстер-класу, обрані Foxall Studio, приєдналися до переможниці премії «Відкриття року» у Лондоні під час London Fashion Week (лютий 2016).  

London Fashion Week: International Fashion Showcase (лютий 2016). Усі три делегати від України відвідали London Fashion Week та взяли участь у програмі з бізнес-розвитку. Згодом Британська Рада та Foxall Studio обрали одного дизайнера, який представив Україну на щорічній виставці International Fashion Showcase у Сомерсет Хаус, що організовується спільно з Британською Радою Моди.

Business Support Programme (червень 2016). 2 і 3 червня в рамках великої програми Fashion DNA Ukraine, створеної завдяки партнерству Ukrainian Fashion Week та Британської Ради в Україні, відбувся освітній проект Business Support Programme.

За результатами інтерв'ю молодих українських дизайнерів з ритейлерами та баєрами під час 38-го сезону Ukrainian Fashion Week було відібрано 8 брендів для участі у Business Support Programme: FROLOV, Yulia Yefimtchuk+, Jean Gritsfeldt, Ostel, Artem Klimchuk, Yana Chervinska, Lara Quint, Dzhus.

Бізнес-воркшопи для восьми українських дизайнерів провели британські консультанти: Katie Rose  – засновниця та бізнес-консультант аґенції The Bridge Co. та Krista Grundane  – фахівець з продажів британського бренду Teatum Jones, асистентка з продажів у Tom Ford.

Пабло Росселло, директор з розвитку арт-програми Британської Ради в Україні: «Британська Рада в Україні пишається співпрацею з Ukrainian Fashion Week та London Fashion Week у рамках нової програми в галузі моди на підтримку молодих українських дизайнерів. Метою програми є розширення їхніх міжнародних зв’язків та можливостей для демонстрації своєї творчості на ранніх етапах кар’єри. Мода – одна з найцікавіших креативних індустрії в Україні, але й одна з найменш відомих світові. За допомогою цієї програми ми сподіваємося зробити помітний внесок в інтернаціоналізацію та розвиток сектора, який справді на це заслуговує».

У 2017-18 метою Fashion DNA:Ukraine є озброїти молодих українських дизайнерів навичками та знаннями у продажах, зосередившись на e-commerce, а також надати практичний досвід у креативному контексті через digital-проект. Експерти з Великої Британії будуть присутні на кожному етапі проекту, з моменту відбору учасників до втілення digital-активації.

Помилка

Submissions are disabled.