Fashion Film Festival Kyiv

Fashion Film Festival Kyiv

Офіційний сайт фестивалю: fffkyiv.com

Fashion Film Festival Kyiv – перший у країні фестиваль-конкурс fashion-фільмів, який був заснований у 2018 році з метою популяризації жанру fashion-фільмів та сприяння співпраці режисерів, операторів, представників креативних індустрій з fashion-дизайнерами.

Організатори фестивалю FILM.UA та Ukrainian Fashion Week – як справжні національні лідери креативних індустрій – роблять новий творчий крок назустріч шанувальникам візуального мистецтва.

Появі конкурсу передувало кілька років експериментів з форматом події в контексті платформи Ukrainian Fashion Week. А в листопаді 2014 року конкурс був представлений на ELLE Fashion Film Festival.

18 травня 2019 року в Україні вдруге відбудеться Fashion Film Festival Kyiv.

Головною подією Fashion Film Festival Kyiv-2019 стане фінал конкурсу fashion-фільмів та Церемонія нагородження переможців, на якій буде оголошено переможців та вручено три офіційні премії у номінаціях Best production, Best fashion story та Ґран-прі конкурсу – Best fashion film.

Головний приз конкурсу – Ґран-прі 50 000 гривень від організаторів фестивалю.

«Іноземні члени журі, яких ми обов'язково залучаємо до роботи над такими відповідальними проектами, традиційно відзначають високий творчий потенціал українських авторів. Нашою ж метою є не тільки морально підтримати талановитих українців, але й надати їм допомогу у подальшому професійному зростанні, становленні кар’єри» – Ірина Данилевська, співзасновник та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week.

«Як лідери індустрії кіно, ми вважаємо, що створення нових напрямків, розширення нашої діяльності та інтеграція в неї fashion-індустрії – це шлях до успіху у візуальному мистецтві. Ми прагнемо стати центром, довкола якого об’єднається вся індустрія створення контенту. І ми дуже раді, що стали майданчиком для такого івенту, адже атмосфера студії має підсилювати та надихати творців з обох сфер на неймовірні колаборації!» – Ірина Костюк, продюсер FILM.UA Group.

Перший FFFK, який відбувся у травні 2018 року, продемонстрував великий глядацький інтерес, а унікальна програма, представлена організаторами, показала, що жанрові кінофестивалі такого плану мають добрі перспективи подальшого розвитку.

Запорукою високого професійного рівня конкурсу стала участь в роботі міжнародного журі:

Niccolo Montanari, співзасновник Berlin Fashion Film Festival, незалежний консультант та куратор відеоконтенту багатьох міжнародних фестивалів fashion-фільмів (Велика Британія);
Benjamin Seroussi, режисер fashion-фільмів, серед клієнтів якого бренди Louis Vuitton, Chloe, Givenchy, Maison Martin Margiela, Bulgari, Caudalie, Tara Jarmon, Galeries Lafayette (Франція);
Олеся Ногіна, креативний продюсер Final Cut Media, «Світське життя з Катериною Осадчою», JetSetter.ua (Україна);
Дарко Скульський, співзасновник та виконавчий продюсер Radioactive Film (Україна);
Ігор Стеколенко, режисер, засновник студії Creative BURO (Україна).

Fashion Film Festival Kyiv вже отримав підтримку Berlin Fashion Film Festival одного з найавторитетніших фестивалів fashion-фільмів в світі

До участі у фестивалі приймаються тизери, трейлери та короткометражні fashion-фільми про колекції українських дизайнерів та брендів, створені протягом 2018–2019 років, хронометражем до 10 хвилин. Дедлайн подачі - 15 квітня.

Переможцями конкурсів ставали фільми:

2018 – Grisha's Guide's Guide (Ksenia Schnaider) / Jordan Blady 
2016 – «Drag & Drop»/ Д.Чернявський (Fashion Move On)
2016 – «Elena Reva Backstage AW’16» / С. Моргунов (Fashion Move On)
2016 – «Musi by Musichenko Transit Collection FW’16/17 Fashion Story» / Д.Турецька С. Моргунов (Fashion Move On)
2015 – «Artem Klimchuk Prefall 2016» / М.Євтушенко Fashion Move On)
2015 – «Poustovit FW'15/16 Teaser» / Д.Куєвда (Fashion Move On)
2015 – «Anton Belinskiy FW’15/16 Poor but Cool» / М.Тетерук (Fashion Move On)
2014 – «Konstantin Kofta Brand Teaser» / С.Гуренко (Fashion Move On)
2014 – «Open SS’15 Frolov» / Д.Лелюк (Fashion Move On)
2014 – «Learn itSelf» / Г.Марченко (Fashion Move On)

 

Помилка

Submissions are disabled.