Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
16:00
POUSTOVIT
main catwalk
 
16:30
Fashion+ART project
Elle space, MA
 
17:00
Yana CHERVINSKA
main catwalk
 
17:30
DOMANOF
main catwalk
 
18:00
GASANOVA
main catwalk
 
18:30
PRZHONSKAYA
right wing, catwalk
 
19:00
Ruslan BAGINSKIY
special space, 2nd floor
 
19:30
Elena BURENINA
main catwalk
 
20:00
the COAT by Katya Silchenko
main catwalk
 
20:30
ARTEMKLIMCHUK
special space, 2nd floor
 
12:30
Jean GRITSFELDT
see invitation
 
16:00
Lake Studio
see invitation
 
17:00
ANASTASIIA IVANOVA
right wing, catwalk
 
17:30
DZHUS
special space, 2nd floor
 
18:00
Dastish Fantastish
main catwalk
 
18:30
OSTEL
right wing, catwalk
 
19:00
SAYYA by Luba Makarenko
main catwalk
 
19:30
NADYA DZYAK
main catwalk
 
20:00
bobkova.
main catwalk
 
21:00
ELENAREVA
see invitation
 
21:30
FROLOV
see invitation
 
15:00
KARAVAY
see invitation
 
16:00
SLAVA
see invitation
 
17:00
Oleynik studio for ao2
right wing, catwalk
 
17:30
Queens
main catwalk
 
18:00
Presentation Leggio Avi
ART space, MA
 
18:30
J.Perekriostova
right wing, catwalk
 
19:00
Presentation of FashionTech projects
FashionTech space, MA
 
19:00
Nadia YURKIV
main catwalk
 
19:30
A.M.G.
main catwalk
 
20:00
IDoL.
main catwalk
 
20:30
GUDU
special space, MA
 
22:00
XXX Creative Service presentation
see invitation
 
15:30
Charity project by Beauty HUB
special space, MA
 
16:30
CHUPRINA
main catwalk
 
17:00
IDoL.
ART space, MA
 
17:30
ANNAMUZA
main catwalk
 
18:30
RYBALKO
special space, 2nd floor
 
19:00
AYSINA
main catwalk
 
19:30
GOLETS
main catwalk
 
20:00
Liya Hmara
main catwalk
 
20:30
Annette Gortz
main catwalk
 
20:30
Gloria by ZARINA
Jewelery fashion 2, Shevchenko avenue
 
21:00
Andre TAN
see invitation
 
22:00
Katerina Rutman
see invitation
 
17:00
Iva NEROLLI
main catwalk
 
18:00
Iryna DIL’
main catwalk
 
18:30
SEREBROVA
main catwalk
 
19:00
VOROZHBYT&ZEMSKOVA
main catwalk
 
19:30
Lucky look presentation
ART space, MA
 
20:00
RITO
main catwalk
 
20:30
Ludmila KISLENKO
main catwalk
 
21:00
Olena DATS’
main catwalk
 
22:00
ALONOVA
main catwalk
 
23:30
NOMODELS x I Hate Models — 12 hours rave project
1, Vasylkivska str., PLIVKA
 
15:30
New Names: Vilvilian, GUASH, ULTRASOUND by Zherebetska&Kucher, KRYHITQA, Oh Cherie, MARIA
main catwalk
 
16:30
Natalya Grechanaya, Lyalya Sogomonyan
main catwalk
 
17:00
Ivan FOTESKO, Darja DONEZZ
main catwalk
 
17:30
KAMI KAMI presentation
ART space, MA
 
18:00
Katea GRI, Komashnya
main catwalk
 
18:30
Epson digital fashion. T-shirt edition
special space, MA
 
19:00
Sistan Varvara, CHUYKO
main catwalk
 
19:30
Kir-Khartley, ROUSSIN by Sofia Rousinovich
main catwalk
 
20:30
ZALEVSKIY
main catwalk
 
21:00
Cocktail-Up Leggio Avi to support charity initiative #BDayVyklyk
3, Mechnykova str., BARVY
 
22:00
Afterparty
Buddha-bar 14, Kreschatik str.
 
15:00
New Generation party
12g, Kozhumiatska, OSOBNYAK
 
16:00
MUSI by Musichenko
see invitation
 
18:00
The MONOCHROME
Antonovycha, 48, Gallery 48