ДЕНЬ ПЕРШИЙ
POUSTOVIT

POUSTOVIT

Біолюмінесценція – здатність живого організму світитись. Ми теж маємо власне світло, що йде зсередини. Ми bio luminous – живі і сяючі, дуже різні і неповторні у кожному дні.
Presentation Fashion Tech Ukraine

Presentation Fashion Tech Ukraine

Ukrainian Fashion Week спільно з Kyiv Smart City представляє в Мистецькому Арсеналі платформу Fashion Tech Ukraine, присвячену інноваційним технологіям у світі моди.
On-Line Streaming

On-Line Streaming

Працює, коли моделі ходять по подіуму…
 Elena BURENINA

Elena BURENINA

Дуже скоро, завдяки її чуттю прекрасного, професіоналізму та прагненню досконалості, ми побачимо багато нових... не речей, а творінь.
 Golets FW18-19

Golets FW18-19

Сучасна інтерпретація кольорозвуку абстракціоніста Кандинського, спроба поєднання чітких ліній та легкості, невагомості образу з акцентом на глибинній простоті та природності.
 BMW – офіційний автомобіль

BMW – офіційний автомобіль

Партнерська підтримка компанії «АВТ Баварія Україна» вже протягом багатьох років стає доказом нероздільності світу інновацій та fashion-індустрії.
 DASTISH FANTASTISH

DASTISH FANTASTISH

Shadow – образ прекрасного і небезпечного. Антагоніст головного героя нуару занурює в атмосферу вразливості, непередбачуваності, мінливих тіней і рефлексів.
 Call me GASANOVA

Call me GASANOVA

У своїй новій колекції дизайнерка Ельвіра Гасанова показала власну інтерпретацію славнозвісної історії та поділилася роздумами, ким же насправді міг бути Казанова...
 соціальний проект

соціальний проект

Краса в сучасному світі – це передусім краса індивідуальності. Чим більше індивідуальностей – тим багатший світ. У такому світі кожен із нас – гарний, кожен – унікальний у своїй красі.
the COAT by Katya Silchenko

the COAT by Katya Silchenko

 NADYA DZYAK FW18-19

NADYA DZYAK FW18-19

Натхнення колекції - стиль легендарної актриси Мірей Дарк, а також французькі інтер'єри початку 80-х. Прості й розкішні водночас, вони створювалися за всіма канонами French effortless chic.
 DOMANOF

DOMANOF "By peace"

Жінка – матір, берегиня вогнища і, як би парадоксально це не звучало, войовниця. Саме ці втілення жінки знайшли своє відображення у новій колекції.
FROLOV

FROLOV

 • Л.Пустовіт
 • У UFW – 42-й сезон. Кожні півроку ми змінюємось. Демонструємо нові формати та нові можливості для зміцнення української fashion-індустрії. Сезон осінь-зима 2018-2019 не тільки зібрав на подіумі найкращі дизайнерські бренди країни, але й учергове продемонстрував наші пріоритети: ефективна підтримка авторитету дизайнерів України на міжнародному рівні та більша увага до нового покоління «творців моди», яке вже зараз виглядає надзвичайно переконливо.

  - Ірина Данилевська, співзасновник та голова оргкомітету UFW
ДЕНЬ ДРУГИЙ
Presentation PHENOMEN 16

Presentation PHENOMEN 16

 FW18-19 AMG

FW18-19 AMG

Колекція, натхнена епохою 1990-х, епохою антиґламуру, сформувала модні тенденції, які сьогодні стали культовими – джинси, сукні в білизняному стилі, бомбери, пухові пальта.
 KISLENKO FW18-19

KISLENKO FW18-19

Загорнись у теплий одяг, сядь зручніше,зігрій своє серце любов'ю і ти зрозумієш, що життя лише починається... М'які тканини та вільні силуети створюють відчуття затишку і комфорту.
 J.Perekriostova

J.Perekriostova

Господиня гардероба Son voyage не дозволяє оточити себе фальшивими речами та емоціями і наділяє даром бачити культурні цінності навіть у матеріальних речах.
 CAVIAR by Dafna May

CAVIAR by Dafna May

Дизайнерка шукає натхнення, розглядаючи світлини своєї мами та вінтажні речі 1980-х років. Це ода епосі 80-х, в якій зухвалість і сміливість межують з жіночністю та богемним шиком.
 LARISA LOBANOVA FW18-19

LARISA LOBANOVA FW18-19

Колекція створена під впливом подорожей в Азію, що простежується як в силуеті, так і в орнаменті. Обриси гір, холодне сонце, що сходить над засніженими вершинами…
 «Своя кімната». The room of one’s own

«Своя кімната». The room of one’s own

Проект, що об’єднує моду та мистецтво. Поєднання колекції одягу з художньою фотографією та атмосферною інсталяцією. Це пошук органічного простору для кожного.
 MEIZU – технологічний партнер

MEIZU – технологічний партнер

Компанія Meizu забезпечить будь-кого відповідним смартфоном – сучасним, стильним та яскравим.
 PRZHONSKAYA FW18-19

PRZHONSKAYA FW18-19

Надихнувшись науковою фантастикою в дусі Жюля Верна,PRZHONSKAYA вибудовує власне бачення майбутнього у новій осінньо-зимовій колекції,що присвячена лаконічній естетиці 1940-х років
 ANNAMUZA FW18-19

ANNAMUZA FW18-19

Переосмислення гардероба героїні культового фільму 1970-х «Енні Холл», яка надавала перевагу чоловічому одягу, епатуючи американську публіку, не готову до такого прояву фемінізму.
 ELENAREVA FW18-19

ELENAREVA FW18-19

Колекція – діалог між еклектичними і часом зухвалими 2000-ми та розкішними, спокусливими і вільними 1970-ми. Натхненням став фільм Артура Хілера «Історія кохання».
 ICEBERG by Jean Gritsfield

ICEBERG by Jean Gritsfield

Символ льоду як чогось непорушного, та водночас підвладного людині й кліматичним змінам. У колекції вся палітра північного сяйва – від глибокого синього до повітряного блакитного.
 • В.Нечипорук
 • Не втомлююся повторювати, що мода – це не тільки одяг та аксесуари. Інновації, технології, думки і вчинки – теж мода. Ми щосезону пишаємось нашими партнерами, з якими створюємо модну екосистему в Україні. Заявити про модність у ДНК бренду і довести це є результатом праці багатьох людей. І нашим партнерам це вдається. А багаторічна співпраця з більшістю з них доводить, що активність на fashion-території стала ще й ефективним маркетинговим інструментом. .

  - Володимир Нечипорук, генеральний продюсер UFW
ДЕНЬ ТРЕТІЙ
LITKOVSKAYA special project

LITKOVSKAYA special project

 ESCAPISM by DZHUS

ESCAPISM by DZHUS

Ескапізм – концепція дистанціювання від суєтної дійсності на користь суб'єктивної реальності. Одяг DZHUS покликаний бути захисним коконом для унікальної індивідуальності.
 Jardin Exotique

Jardin Exotique

Дебютна колекція Ліди Арфуш Lovers натхнена складною і тонкою кінокартиною Вонґа Карвая «Любовний настрій». Колекція вийшла досить об’ємною та головне – кімоно і халати.
 Lake in Bloom FW18-19

Lake in Bloom FW18-19

Фрагменти картин із серії «Біля річки» і «Процвітання» художника Олега Грищенка дизайнери перенесли на шовк у вигляді принтів. Флористична тема у плетеннях жакарду і конструкціях суконь.
 IVA NEROLLI FW18-19

IVA NEROLLI FW18-19

За кожним великим чоловіком стоїть велика жінка – фраза, з якої народилася колекція, присвячена жінкам-музам. Фігурні силуети, зухвалі акценти, легкі об'ємні фактури.
 MARY KAY – офіційний beauty-партнер

MARY KAY – офіційний beauty-партнер

Місія партнерства – пропагувати важливість догляду за собою, допомагаючи жінці бути завжди модною і впевненою в собі.
 Katerina Kvit FW18-19

Katerina Kvit FW18-19

Кодовий спортивний шик доповнено елегантною класикою. Це благородні фасони, дорогі тканини, стримана аристократична колірна гама, секрети крою, а також обробка і декор.
Ksenia Schnaider

Ksenia Schnaider

 G2A by Amin

G2A by Amin

Натхнення колекції – сильна жінка, що піднімає сьогодні Україну. Сучасні події спричинили появу Протистояння в колекції. Образ дівчат – войовничий та жіночний водночас.
 Queens

Queens

Дизайнерка вирішила вийти за рамки класичної жіночності, створивши героїню майбутнього – сильну, впевнену, сексуальну, витончену, сучасну дівчину Queens.
 bobkova FW18-19

bobkova FW18-19

Натхнення дизайнерка черпала в ремонті нового приміщення своєї студії: «Чиста стіна – потужне джерело натхнення і хочеться подовше затримати цей стан, не навантажуючи його деталями».
 Із передмістя – в місто

Із передмістя – в місто

Це не затишне передмістя, а місто – з його виснажливим ритмом, який водночас зачаровує... Таким FLOW the Label бачить нову добу – космополітичну, мультикультурну та н
 LETTRES PERDU by Artemklimchuk

LETTRES PERDU by Artemklimchuk

Історія про юність, вірші, мрії. Про поштові скриньки та очікування. Про підпис на листівці. Про різницю в кілометри. Про те, що інколи поштівка — то все, що лишається
 • А.Дімітрієвич
 • Одна з головних місій Ukrainian Fashion Week – представляти світові талановитих українців. Від сезону до сезону зростає кількість публікацій у світі про наших дизайнерів, з року в рік чисельнішають наші десанти у світових столицях, від колекції до колекції розширюється географія продажів. Цього сезону на Ukrainian Fashion Week колекції українських дизайнерів висвітлять та оцінять: Vogue Talents (Italy), Schön! Magazine (UK), Vogue.com (USA), Vogue Britain (UK), Vogue (RU), L’Officiel (FR), L’Officiel (RU), Elle (IT), NOWFASHION (FR), Pairs Project (FR), Fucking Young! (ES), Lane Crawford (HK), Rainbowwave (UK), Luisa Via Roma (IT), Zoe Magazine (IT), 33 MAGAZINE (IT), Harper’s Bazaar (PL), L’Officiel (AZ), Boutique One (AZ)

  - Олександра Дімітрієвіч, керівник міжнародного департаменту UFW
ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ
 практична платформа

практична платформа

6 провідних фахівців української рітейл-індустрії поділяться власним досвідом і розкажуть про організацію ефективних продажів у fashion-індустрії.
 круглий стіл “Як українське стає світовим”

круглий стіл “Як українське стає світовим”

Обговорюємо світові тенденції розвитку електронної комерції у міжнародному контексті індустрії моди та подолання експортних бар'єрів у роботі дизайнерів.
 Iryna DIL

Iryna DIL

На зміну ніжній крихкості приходить рішуча чуттєва сексуальність. Вона – у колірних поєднаннях і фактурах тканин, у новому для бренду елементі ексцентричності.
CHUPRINA

CHUPRINA

 VOROZHBYT&ZEMSKOVA FW2018-19

VOROZHBYT&ZEMSKOVA FW2018-19

Затишок і захищеність. Цей одяг однаково зручний і для роботи, і для прогулянки в парк, і для поїздки за місто. Дизайнери зробили затишними форми, фактури і кольори.
 SIX. FW18-19 «ГРАТИ»

SIX. FW18-19 «ГРАТИ»

Колекція змушує думати про ігри. Життя – це гра від народження і до останнього подиху. У колекції ​​представлено мікс з фактур та ідей, основою якого є хустина – символ зав'язаних очей у грі
 DHL – офіційний логістичний партнер

DHL – офіційний логістичний партнер

DHL працює в центрі індустрії моди і пропонує широкий комплекс ефективних логістичних рішень для всіх видів е-commerce.
Lucky look presentation

Lucky look presentation

 «Спеції» by Т.Mosca

«Спеції» by Т.Mosca

«Холодна пора пов’язана з бажанням тепла і затишку… невід'ємна частина яких – пряні аромати, що зігрівають і заспокоюють». Основні тканини – фірмова вовняна пряжа, ангора, шовк і бавовна.
Elena BURBA

Elena BURBA

 • А.Какуріна
 • Розклад UFW став ще більш насиченим і різноманітним. Ми вже вразили професійну спільноту програмою цього сезону. Я не можу розкривати інтригу і називати конкретні імена, але ті колекції нової молодої хвилі дизайнерів, які я по секрету бачила, створять гідну конкуренцію відомим дизайнерам.

  - Олександра Какуріна, керівник департаменту роботи з дизайнерами
ДЕНЬ П'ЯТИЙ
 2l Factura

2l Factura

Поєднання фактур і кольорів всередині єдиного образу народжує варіації відображень нашої зрілості, а навмисно недбалий стиль натякає на поверховість швидких трендів.
New Names: Kristina_Аs

New Names: Kristina_Аs

 GA.EVA

GA.EVA

Надихаючись японським світоглядом, поєднують минуле з майбутнім: стародавні українські техніки декорування з модерними деконструктивістськими ідеями.
Presentation New Generation 4 BRAUN

Presentation New Generation 4 BRAUN

Разом із BRAUN cтань дизайнером власної сумки – на твій вибір авторські унікальні принти українських дизайнерів: Kir-Khartley, CHUYKO, Dastish Fantastish та J.Perekriostova.
 Діагностика підсвідомого

Діагностика підсвідомого

Створена під впливом серіалу Twinpeaks, це втілення образів та кольорів крізь призму підсвідомого, на контрасті кольорових відтінків та чорно-білих ультразвукових відеоінсталяцій.
 Українське бароко Поліни Веллер

Українське бароко Поліни Веллер

Поліна бере за основу драми та здобутки епохи бароко і йде далі, відстежуючи її вплив на мистецтво і, зокрема, на український культурний ландшафт.
 Darja Donezz

Darja Donezz

Образ сучасної жінки в основі нової колекції. Прототип — головна героїня культового фільму 1980-х “Working girl”. Це спроба знайти компроміс між офісним одягом та богемним стилем.
 Estel – офіційний стиліст

Estel – офіційний стиліст

Місія компанії ESTEL – розвиток індустрії краси. У краси є ім'я – це ESTEL.
 Lyalya Sogomonyan

Lyalya Sogomonyan

Натхнений образом Марлен Дитрих, одяг ніби з чоловічої шафи, лише трохи перекроєний за жіночими мірками. Героїні нової колекції властива спокуслива брутальність.
Katea GRI

Katea GRI

2nd contest

2nd contest "EPSON digital fashion". KRYHITQA presentation

Для fashion-дизайнерів, які прагнуть створювати авторські принти. Під час презентації буде оголошено умови конкурсу та представлено колекцію KRYHITQA – переможниці попереднього конкурсу.
 ROUSSIN by Sofia Rousinovich FW18-19

ROUSSIN by Sofia Rousinovich FW18-19

Колекція присвячена робітничим професіям. Швачка, закрійник, конструктор лекал, електрик, механік – усі, хто допомагає техніці працювати, а планам дизайнерів втілюватися в життя.
Sistan Varvara

Sistan Varvara

 Guash. Заплутані думки

Guash. Заплутані думки

Одяг колекції уособлює світ людини в інеті – об'ємний, з яскравими елементами,ніби соцмережі, де бачимо образ, а не справжню людину...Прикраси з використанням комп'ютерних деталей.
 Bendus FW18-19

Bendus FW18-19

Це нова формула із суміші стилів, текстур тканин і деталей, якими дизайнер розставляє акценти. Натхненням слугували street style зірки Тижнів Моди Парижа, Мілана та Нью-Йорка.
 «e Moh» by Kir Khartley

«e Moh» by Kir Khartley

Мікросвіт крізь збільшувальне скло, кожен квадратний сантиметр – цілий всесвіт: мохи, лишайники, гриби, бактерії, фрагменти деревини та металу, схильні до корозії.
 • А.Мостова
 • Цього разу під час Ukrainian Fashion Week на гостей очікує понад 70 подій у графіку. І наше завдання – донести інформацію про найважливіші з них, про яскраві покази дизайнерів, події та проекти. Останні кілька сезонів, завдяки нашим медіапартнерам, колегам і спеціальним піар-проектам, ми змогли показати, що світ моди – це нова історія країни, яку ми розповідаємо за допомогою культури і творчості. Для UFW важливо донести, що fashion – це перспективна сфера креативної економіки країни і вагома частина сучасної української культури. Тому тема української моди стала невід'ємною складовою контенту як fashion-, так і ділових медіа. Ми дуже щільно працюємо з журналістами цілий рік – на підтримку дизайнерів України.

  - Анна Мостова, керівник департаменту комунікацій UFW
ДЕНЬ ШОСТИЙ
 KATERINA RUTMAN FW18-19

KATERINA RUTMAN FW18-19

Зірки, комети, галактики, супутники, небесні тіла – неймовірно красиві явища природи. Також відправною точкою колекції стала інсталяція Infinity Mirror Room, японської художниці Яєї Кусами.
 OSTEL

OSTEL

Кожна колекція OSTEL – це глибоко продумана окрема тема, яка хвилює дизайнерку на даний момент. Натхнення для своїх ідей Ольга шукає в елементах предметного дизайну та в архітектурі.
 • В.Харченко
 • У нашій країні справедливо радіють безвізовому режиму. Ukrainian Fashion Week вже давно доводить, що цей режим має бути не так у паспортах, як у головах. Ми маємо мислити, творити, продавати, не відчуваючи кордонів і різниці у ментальності. Пізнаваність і потужність бренду UFW дає змогу реалізовувати різномасштабні проекти і поза межами подіумів сезонних показів. Рушійна сила цього бренду – команда професіоналів, яка визначила своєю місією визнання української модної індустрії професійною спільнотою світу. Від Токіо до Нью-Йорка...

  - Вікторія Харченко, виконавчий продюсер UFW